نمایش ۱ تا ۱۰ مورد از کل ۱۳ مورد.
2 روش افزودن/فعالسازی زیرنویس در یوتیوب یوتیوب

2 روش افزودن/فعالسازی زیرنویس در یوتیوب

اضافه کردن زیرنویس به فیلم ها در یوتیوب از طریق آپلود فایل زیرنویس از قبل نوشته شده یا اضافه کردن دستی زیرنویس کار آسانی است. ما اینجا هر دوی این روش ها را به شما آموزش می دهیم تا به راحتی بتوانید در یوتیوب به فیلم هایتان زیرنویس اضافه کنید. می توانید زیرنویس مورد نظرتان را به دو روش مختلف به فیلمتان اضافه کنید. اگر می خواهید فیلم یا ویدئوی خودتان را در یوتیوب آپلود کنید، بهتر است زیرنویس آن را هم اضافه کنید تا فیلمتان برای مخاطبان بیشتری در دسترس باشد. در این مطلب نحوه اضافه کردن زیرنویس به صورت بارگذاری یک فایل از قبل نوشته شده و یا افزودن آن به طور دستی را یاد می گیرید. اضافه کردن زیرنویس به شما کمک می کند تا مخاطبین بیشتری به فیلمتان دسترسی پیدا کنند. فرقی نمی کند از نسخه کلاسیک استفاده کنید یا نسخه بتا استودیو؛ به هر حال خیلی راحت می توانید به فیلم هایتان زیرنویس اضافه کنید. فقط یادتان باشد روشی که برای این کار انتخاب می کنید مشخص می کند که اضافه کردن زیرنویس یا کپشن به فیلم شما چقدر طول بکشد. اول از همه نحوه اضافه کردن زیرنویس با استفاده از فایل از قبل نوشته ش

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ 101
نحوه دانلود از یوتیوب بدون نرم افزار (۴ روش ساده) یوتیوب

نحوه دانلود از یوتیوب بدون نرم افزار (۴ روش ساده)

معمولا برای دانلود ویدئوهای یوتیوب از نرم‌افزارهای مخصوصی استفاده می‌شود اما افراد زیادی هم هستند که می‌خواهند این کار را بدون استفاده از نرم‌افزار انجام بدهند. ما در این مقاله به شما خواهیم گفت که چطور از دردسر نصب و اجرای این نوع برنامه‌ها رها شوید و بدون آنها کارتان را پیش ببرید. یوتیوب منبع اصلی محتوای ویدئویی آنلاین است و با اینکه پلتفرمهای دیگری مثل Daily Motion هستند که محتوای ویدئویی باکیفیت ارائه می‌دهند اما یوتیوب همچنان در صدر جدول قرار دارد. البته امکان دانلود مستقیم ویدئو از این سایت وجود ندارد مخصوصا اگر روی مرورگرها از آن استفاده کنید. خب پس برای دانلود چکار باید بکنید؟ چند روش برای دانلود ویدئوهای یوتیوب بدون استفاده از نرم‌افزار وجود دارد. با این متدهای سریع و آسان می‌توانید ویدئوها را بدون نیاز به هیچگونه نرم‌افزاری به صورت HD از یوتیوب دانلود کنید. همه روشهایی که در این مقاله به آنها می‌پردازیم، ساده و بی درد سر هستند. بنابراین نگرانی از بابت دانلود ویدئوها از یوتیوب وجود ندارد.

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ 198
یوتیوب چیست و چطور شروع به استفاده از آن کنیم؟ (ویژه افراد مبتدی) یوتیوب

یوتیوب چیست و چطور شروع به استفاده از آن کنیم؟ (ویژه افراد مبتدی)

وتیوب مدتی طولانی است که فعالیت خود را شروع کرده است – احتمالاً درباره آن زیاد شنیده اید. سایت اشتراک گذاری ویدیو به طور لایو و زنده در سال ۲۰۰۵ آغاز به کار کرد، و از آن زمان به بعد برای بارگذاری فیلم در وب، به رسانه ای مستقل تبدیل شده است. هر ثانیه بیش از یک ساعت فیلم در این سایت بارگذاری می شود. به این ترتیب نگاهی به اصول یوتیوب می تواند مفید باشد. چه یک n00b (تازه کار) کامل باشید یا برای مدتی طولانی منتظرید که در نهایت بتوانید از یوتیوب به درستی استفاده کنید، ما قبل از شروع کار چند مورد را گردآوری کردیم تا بدانید. یوتیوب یک سیستم عامل مبتنی بر ویدئو است که توسط دو نوع کاربر هدایت می شود: سازندگان ویدیو (افرادی که کانال دارند و فیلم ها را در آن کانال ها بارگذاری می کنند) بینندگان ویدیو (افرادی که فیلم ها را تماشا می کنند، با فیلم ها تعامل دارند و در کانال ها مشترک و عضو می شوند)

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ 233